fbpx

SILNÉ A KRÁSNE VLASY OD PANTENE OPÄŤ POMÔŽU MENIŤ ŽIVOTY

Značka vlasovej kozmetiky Pantene už po tretí krát prispeje na výrobu parochní pre onkologické pacientky v projekte Ligy proti rakovine. Kampaň Silná a krásna zastrešujeme v spolupráci s Vystrihaj sa Slovensko my, agentúra Neopublic.

Ako vznikla idea?

Vystrihaj sa Slovensko je jedným z mimoriadne úspešných projektov Ligy proti rakovine v spolupráci s kaderníctvami po celom Slovensku. Za myšlienkou stojí aj úspešná kaderníčka Zdenka Vrbová, ktorá sama ostrihala stovky darcov vlasov. Cieľom projektu je bezplatne vyrábať parochne na mieru z pravých vlasov pre onkologické pacientky, a v blízkej budúcnosti aj zapožičať parochne z umelých vlasov pacientkam, ktoré na výrobu čakať nemôžu. Pre pacientky je strata vlasov často veľkým strašiakom. Dočasné riešenie straty vlasov v podobe parochne je často krát v náročnom období liečby veľkou pomocou.

Pantene pomáha dlhodobo

Vlasová kozmetika Pantene sa k podpore onkologických pacientok hlási celosvetovo. Vrámci kampane Silná a krásna sa zdôrazňuje myšlienka, kde zdravé vlasy od Pantene môžu znamenať zdravé a krásne vlasy pre pacientky. Informácie o kampani sa ku konečným zákazníkom šírili vďaka televíznym reportážam, článkom v médiách, blogerkám a ambasádorke Diane Hágerovej. Diana neostala len pri slovách, ale sama sa pre pár mesiacmi nechala ostrihať a povzbudila všetkých fanúšikov aby sa zapojili vrámci svojich možností.

Za prvé 2 týždne dosiahol projekt vyše 20 výstupov a 4,8 MM impresií!

Pomôž aj ty

Počas leta sa môže do zbierky opäť zapojiť každý! Nákupom jediného produktu Pantene v sieti 101 Drogerie do 17. septembra 2019 prispejete až 50 centov pre pacientky, ktoré o korunu krásy prišli.

Zdieľaj článok: