fbpx

ZNAČKA, KTORÁ ROZUMIE MUŽOM

Pamätáte si na ten veľký oblek, ktorý vám mama vybrala na stužkovú, aby vám vydržal aspoň do svadby? Príliš dlhé rukávy, široké nohavice, opasok ako nutnosť, nie doplnok. Skúšanie v kabínkach bolo utrpenie, a keď už nebola v hlavnej úlohe mama, do role poradkyne „to máš dobré“ sa dostala manželka. Výsledok? Buď si obleky vyberáte sami (aj keď vás nakupovanie nebaví), alebo sa noseniu obleku vyhýbate.

KAŽDÝ MUŽ SI RAZ ZA ŽIVOT ZASLÚŽI PRÉMIOVÝ OBLEK.

Z tejto vety sme vychádzali pri plánovaní slávnostného otvorenia predajne Le Premier.  Značka sa zaoberá výlučne pánskou módou a v Českej republike je priekopníkom v šití metódou Made to Measure. Le Premier je dôkazom, že móda, štýl a kvalitné odevy nie sú len ženskou záležitosťou, ale nachádzajú si svoje miesto aj v pánskych šatníkoch. Značka pôsobí na českom trhu už od roku 2011 a vďaka zákazkovému šitiu sák, nohavíc a košieľ si môže oblek na mieru dovoliť takmer každý.

STRATÉGIA A CIEĽ

Promovať pánsku módu rozhodne nie je také jednoduché ako s dámskymi značkami – už len keď vezmeme pomer časopisov pre mužov a ženy, či množstvo blogeriek. To nás však rozhodne neodradilo:

VÝSLEDOK

Úspešné slávnostné otvorenie predajne Le Premier v OC Aupark sa premenilo na takmer 3 milióny impresií, na Instagrame označili užívatelia Le Premier v 77 stories a narástol aj počet fanúšikov na novovytvorených profiloch na FacebookuInstagrame. Do médií sa nám podarilo dostať 80 % posolstiev, ktoré sip red začiatkom kempane s klientom nastavili.

Na záver by sme radi zdôraznili, čo nás v Le Premier naučili – ZLÝ OBLEK JE HORŠÍ AKO ŽIADEN. Ale kvalitné sako a padnúce nohavice z vás spravia muža, ktorý má slušnosť, charizmu a cit pre detail. Zaradíte sa medzi chlapov, ktorý obnovujú TRADÍCIE MINULÝCH ČIAS, KEDY BOLI MUŽI PRAVÝMI GENTLEMANI.

Pozri si naše ďalšie práce

NAŠE PRÁCE

JAK SI DĚTI PŘEDSTAVUJÍ IDEÁLNÍ ŠKOLU?

Media

SILNÁ A KRÁSNÁ – KDYŽ VLASY DODÁVAJÍ SÍLU

Media

NAJMENŠÍ HRDINOVIA NA SVETE

Media

DĚKUJI, MAMINKO!

Media