„ZÁPCHA“ V DUTINÁCH? UVOĽNITE ICH!

Featured Image

 

Sezóna „soplíkov“, zapálených hrdiel a upchatých dutín už prepukla. Ak ani vás tieto pohromy neobišli, je viac než pravdepodobné, že si štafetu choroby podávajú všetci členovia vašej rodiny. Hľadáte spôsob, ako s tým čo najrýchlejšie skoncovať? Poradíme vám!

Zvýšená teplota, nádcha, bolesť hlavy, tlak v okolí dutín, celková ťažoba, ťažkosti s dýchaním, opuch sliznice a tvorba hlienu – to sú najčastejšie príznaky akútneho zápalu prinosových dutín. S nahromadeným hlienom sa môžu premnožiť aj patogénne baktérie v tejto oblasti. Netrvá dlho a sliznica opuchne, čo bráni odtoku hlienu. Ten sa napokon hromadí a upcháva dutiny, pričom jeho tlak spôsobuje nepríjemnú bolesť. V takejto situácii hľadáme prípravok, ktorý dutiny uvoľní. Ideálne taký, ktorý je šetrný k zdraviu, no zároveň rýchlo pôsobiaci a účinný. Čo by ste povedali na prírodný výživový doplnok vo forme sirupu alebo drobných zeleno-modrých tabliet?

Sila piatich prírodných výťažkov

Kombinácia rastlinných zložiek, ktoré podporujú funkciu dýchacích ciest, sa skrýva vo výživovom doplnku Silectus. Obsahuje výťažok z kvetu Bazy čiernej, výťažok z vňate Železníka lekárskeho, výťažok z koreňa Ibiša lekárskeho, výťažok z vňate šťaveľa a výťažok z koreňa horca. Pomáha pri akútnych a chronických zápaloch prinosových dutín a dýchacích ciest, je podporou pri antibakteriálnej liečbe. V minulosti sa tieto rastliny používali v ľudovom liečiteľstve na ovplyvnenie fyzikálno-chemických vlastností bronchiálneho sekrétu a na znižovanie jeho viskozity. Zrieďovali hlien a podporovali jeho odvádzanie z dýchacích ciest. Dnes je táto sila piatich prírodných výťažkov ukrytá v sirupovej forme výživového doplnku Silectus (s jahodovou alebo slivkovou príchuťou), ktorý je určený nielen pre deti od 3 rokov, ale aj pre dospelých. Druhá forma Silectusu sú drobné 0,16 g tablety, určené len pre dospelých.

Silectus sirup 150 ml, zloženie:
  • Výťažok z kvetu Bazy čiernej (Sambucus nigra) 3,7mg/6ml
  • Výťažok z vňate Železníka lekárskeho (Verbena officinalis) 3,7mg/6ml
  • Výťažok z koreňa Ibiša lekárskeho (Althaea officinalis) 3,7mg/6ml.
  • Výťažok z vňate šťaveľa (Rumax crispus) 1,5mg/6ml.
  • Výťažok z vňate horca (Gentiana lutea) 1,2 mg/6ml.
Silectus tablety 30 tbl., zloženie:
  • Výťažok z kvetu Bazy čiernej (Sambucus nigra) 100 mg (18mg)
  • Výťažok z vňate Železníka lekárskeho (Verbena officinalis) (30 mg18mg)
  • Výťažok z vňate Majoránu záhradného (Majorana hortensis) 20 mg
  • Výťažok z koreňa Ibiša lekárskeho (Althaea officinalis) 6 mg
  • Oregánový olej 0,031 mg

Výhodná cena Silectus teraz v sieti lekární Dr. Max!

Odporúčaná jednotná cena pre 150 ml jahodový aj slivkový sirup Silectus je 5,80 €, pre balenie 30 tbl. výživového doplnku Silectus je odporúčaná cena 4,80 €. Aktuálne ich však môžete získať až s 21 % zľavou v lekárňach Dr. Max cez e-shop: https://www.drmax.sk/catalog/search/?q=Silectus

Prajeme vám skoré uzdravenie!