Vášeň pre komunikáciu nám umožňuje robiť svetové PR

Neopublic Porter Novelli je fullservisová komunikačná agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu 15 rokov. Odlišujeme sa strategickým prístupom ku komunikácií a silnou orientáciou na výsledok. Pracujú u nás zanietení ľudia, ktorí vedia efektívne komunikovať. Pozrite sa, čo vám vieme ponúknuť.

service-image

Neo Stratégie

 

Organizácia bez komunikačnej stratégie je v súčasnom prehustenom informačnom priestore ako loď bez mapy na rozbúrenom mori.

service-image

Neo Radar

 

Súbor služieb analýzy médií umožňuje klientom počúvať ohlasy verejnosti nielen cez tradičné médiá, ale najmä cez sociálne siete, ktoré prekypujú neustálou aktivitou.

service-image

Neo Eventy

 

Rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi či zamestnancami môže mať stovky podôb. Pripravujeme eventy pre spoločnosti v celom regióne strednej a východnej Európy.

service-image

Neo Digital

 

Facebook, Linkedin, Twitter alebo mikrostránky či blogy. S online komunikáciou pracujeme už od roku 2006 a máme ju vo svojom DNA.

service-image

Neo Media

 

Štruktúra služieb v oblasti médií vychádza z overeného rámca P.O.E.M., kde agentúra rovnocenne obsluhuje platené, vlastnené a spontánne mediálne obsahy.

service-image

Neo Tréningy

 

Ako rozvíjať svoju osobnú značku, ako a čo hovoriť pred vlastnými zamestnancami alebo médiami? Naučíme vás ako efektívne komunikovať.

SKVELÝ TÍM PRE VAŠU ZNAČKU

Neopublic Porter Novelli momentálne tvorí skoro 30 komunikačných profesionálov pracujúcich striedavo v Prahe a Bratislave. Poskytujeme strategické poradenstvo, pomáhame efektívne komunikovať s médiami, radíme ako zvýšiť predaj, manažujeme reputáciu v online prostredí a školíme ľudí. Zavolajte +421 2 33070511 alebo napíšte.

ROBÍME SVETOVÉ PR

Máloktorá agentúra na Slovensku alebo v ČR sa môže pochváliť tým, že robí svetové PR. A to doslovne. Komunikujeme so CNN, pracujeme so svetovými osobnosťami ako Ivan Lendl a vyhrávame prestížne celosvetové ocenenia ako Sabre Awards. Naši klienti sedia vo Varšave, Londýne, Moskve či Ženeve. Sme lokálna agentúra, ktorá pracuje globálne.