Kontaktujte nás

Spojte sa s nami! Naše tímy v Bratislave a Prahe sú pripravené poskytnúť vám a vašej firme komplexné komunikačné služby a poradenstvo. Od prípravy komunikačnej stratégie, cez organizáciu tlačových konferencií a stretnutí s novinármi, až po zákaznícky event. Pre rýchly kontakt, prosím, využite:

BRATISLAVA

info(zavinac)neo(bodka)sk
Panónska cesta 17, 851 01, Bratislava
+421 2 330 705 11

Fakturačné údaje
Neopublic, s.r.o. (nie Neopublic Porter Novelli)
Panónska cesta 17, 851 01 Bratislava
I
ČO: 35800356
IČ DPH: SK2020257789

PRAHA

info(zavinac)neopublic(bodka)cz
Drtinova 10, Praha 5, 15000
+420 731 475 481

Pracuj pre Neopublic

Úspešný kandidát musí mať vášeň pre komunikáciu a musí si vedieť vyhrnúť rukávy. To znamená, že jeden deň môžeš baliť balíčky pre novinárov, nosiť darčekové predmety na tlačovku aSabre awards na ďalší deň musíš byť schopný postaviť sa v obleku pred topmanažment veľkej firmy a odprezentovať komunikačnú stratégiu, ktorú sme v Neopublicu vymysleli.

Nehľadáme len inteligentných a smart ľudí, ale očakávame, že budeš superorganizovaný a schopný pracovať bez dohľadu a dokážeš splniť deadline bez toho, aby niekto nad tebou stál. V Neopublicu pracujeme tímovo, to ale neznamená, že ťa budeme držať za ručičku a všetko ti ukazovať a vysvetľovať.

Očakávame, že veľa veci pochopíš a nasaješ sám. Naša práca je častokrát last-minute a v pohybe, preto oceňujeme metodický prístup, vlastnú disciplínu a „can-do“ postoj k práci. Túžba plniť výzvy, nebáť sa robiť chyby a vstupovať do neznámeho prostredia je v súlade s našimi štandardami a silnými pracovnými návykmi.

Ponúkame ti prácu na projektoch, ktoré menia názory a postoje ľudí s veľmi zaujímavým platovým ohodnotením. Veľa sa môžeš naučiť a rýchlo rásť. Ak ťa predošlé slová neodradili ale naopak ich berieš ako výzvu, napíš nám na info(zavinac)neopublic(bodka)sk.

Princípy, ktorými sa v Neopublicu riadime:

  • Záujmy našich klientov sú na prvom mieste
  • Naši zamestnanci sú našim najdôležítejším aktívom
  • Hlavným cieľom je poskytovať špičkový a fanatický servis pre našich klientov
  • Snažíme sa najímať a pracovať s tými najlepšími ľuďmi na trhu
  • Pracujeme tímovo so silným rešpektom k individuálnej kreativite
  • Správame sa eticky a transparentne vo všetkom, čo robíme