Služby

service-image

Strategické poradenstvo

Nastavujeme komunikačné stratégie, destilujeme kľúčové motivácie cieľových skupín, definujeme komunikačné nástroje, meriame a vyhodnocujeme kampane. Online aj offline.

Neo Stratégie

service-image

Neo Tréningy

Ako efektívne komunikovať? Ako zvládnuť krízovú komunikáciu? Ako sa pripraviť na rozhovor s médiom? Ako si budovať svoju osobnú značku? Naučíme vás, ako sa v dnešnej dobe rozprávať so svojimi zamestnancami, zákazníkmi a novinármi.

Tréningy

service-image

Neo Eventy

Rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi či zamestnancami môže mať stovky podôb. Pripravujeme eventy a konferencie pre spoločnosti v celom regióne strednej a východnej Európy.

Eventy
service-image

Neo Radar

Monitorujeme tlačené, elektronické a online média, predchádzame krízovým situáciám, monitorujeme sociálne média ako Facebook či Twitter, získavame kontakty na potenciálnych zákazníkov a analyzujeme postoje novinárov.

Analýzy

service-image

Neo Média

Píšeme a distribuujeme tlačové správy, organizujeme tlačové konferencie, manažujeme vzťahy s médiami, komunikujeme v kríze, spracúvame media plány, umiestňujeme platené advertoriály

Média
service-image

Neo Digital

Vytvárame a manažujeme komunity na Facebooku, staráme sa o Linkedin profily našich klientov, získavame kontakty na nových zákazníkov, pripravujeme mikrostránky alebo spúšťame integrované kampane v prostredí internetu.

Digital

Robíme ďaleko viac ...

Veľa vecí, ktoré denno denne robíme sú pre nás tak automatické, že o nich ani nehovoríme. Napríklad tlačové správy alebo vzťahy s médiami. Všetci naši konzultanti majú digitál vo svojom DNA. Nepotrebujeme ho poskytovať ako špeciálnu službu, pretože ho prirodzene integrujeme do našej komunikácie. Ak sa chcete presvedčiť, čo všetko robíme, pozrite si, aké projekty sme realizovali alebo sa na nás priamo obráťte s otázkou.